Nejat İşler: Son kez rica ediyorum

Son dönemin en popüler isimlerinden biri olan Nejat İşler’in başı adına açılan sahte hesaplarla dertte. Paylaşımların boyutunun çevresindekileri de rahatsız edecek boyuta geldiğini açıklayan ünlü oyuncu, sosyal medyadan isyan etti.

EKRANLARIN ARANAN YÜZÜ

Türk sinema ve dizi sektörünün aranan isimlerinden biri olan Nejat İşler son olarak Show TV’de yayınlanan Aile dizisi ile hayranlarının karşısına çıktı. Aile dizisinde cihan Soykan karakterine hayat veren ünlü oyuncu, performansıyla izleyicilerden tam not almayı başardı.

“İLK İŞ GÜNÜNE KADAR…”

Sosyal medyayı pek aktif kullanmayan Nejat İşler, son paylaşımıyla gündem oldu. Adına birçok sahte hesap açıldığını ve kendisi yazıyormuş gibi paylaşımlar yapıldığını belirten ünlü oyuncu bu duruma isyan etti.

@nctisler kullanıcı adıyla yaptığı paylaşıma, ‘Sosyal medyada benim adıma hesap açıp, ben yazıyormuşum gibi yazan tüm sahte hesaplara sesleniyorum. Önümüzdeki ilk iş gününe kadar hesapları kapatın lütfen. Zira ırkçı söylemler artık sadece bana değil çevreme de zarar vermeye başladı. Eğer biraz vicdanınız varsa hesapları kapatın. Mahkemelik olmanızı istemem. Nejat İşler’ notunu düştü.

Instagram hesabından yaptığı paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı. Nejat İşler’in @nctisler Instagram hesabında 188 bin takipçisi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir